O podÅ

Parkiety, panele laminowane i inne podÅ

 • RSS
 • Delicious
 • Facebook
 • Twitter

Podłoga dębowa – dąb naturalny czy panele

Napisany przez admin Październik - 4 - 2013 2 Komentarze

Dzisiejszy wpis będzie trochę nietypowy (jak wszystkie moje wpisy), postanawiam porównać kobiety do podłogi, ale bez negatywnych skojarzeń – będą same pozytywne!

Otóż pytaliście się kiedyś która podłoga dębowa będzie lepsza – czy naturalny dąb (i na przykład parkiet lub deska lita), czy panele laminowane z nadrukiem dębu. A zatem odpowiadam. Zobaczymy czy zrozumiecie metaforę.

Otóż podobają mi się wszystkie kobiety. Gdy idę ulicą, to widzę szczupłe, przy kości, blondynki, brunetki, wysokie, niskie, gustownie ubrane, na sportowo. Większość z nich mnie pociąga – cóż, jestem tylko facetem i podejrzewam, że wielu facetów mnie zrozumie. Z kolei Drogie Panie, niech to będzie skromny komplement dla Was, że wszystkie macie w sobie taką moc.
Niestety, nie mogę mieć was wszystkich, tylko jedną (ewentualnie zmienić za kilka lat 😉 )

Podobnie jest z podłogami i dokładnie tak samo z wyborem pomiędzy podłogą naturalną – dębową, a panelami laminowanymi.

Podłoga dębowa z desek lub parkiet są piękne, szlachetne i solidne, jednak wymagają stałej uwagi i zaangażowania (jak kobieta).

Z drugiej strony panele laminowane także są ładne, może nie wywodzą się z tak szlachetnej linii jak prawdziwy dąb, ale są równie solidne i nie wymagają stałego nadzoru, są proste w ułożeniu (można zrobić to samodzielnie) i na pewno ucieszą niejedno oko.

Każdy z nas ma inny gust i każda podłoga ma swoje plusy i minusy. Wybierz taką z którą spędzisz swoje najbliższe lata, bo pamiętaj że tak łatwo się jej nie pozbędziesz 😉

2 Responses so far.

 1. Ilona pisze:

  Błagam powiedzcie mi jak się nazywaja te panele na tym obrazku,bardzo mi się podobaja i nigdzie nie mogę znależć.

 2. Mati pisze:

  Jak dobrze pamiętam to zdjęcie zaczerpnąłem ze strony http://podlogi24.net/ – tak więc poszukaj w ich ofercie tej podłogi.


 • Parkiet panleowy
 • panele
 • Sklep panele
 • Podłogi sklep