Pisząc „renesans” miałem na myśli powrót do mody jakiegoś trendu, który kiedyś był modny, a z czasem został wyeliminowany przez nowoczesne wynalazki różnego rodzaju i stylu. Refleksja na cokoły napadła mnie w pewnym budynku użyteczności publicznej, który swą modą wyprzedzał epokę wczesnej komuny i prawdopodobnie w niezmiennym stanie pamiętają go nasi dziadkowie, jednak niektóre rzeczy są jak wino – kwestia odpowiedniego podania. Zauważyłem nowy potencjał w listwach cokołowych. Weźmy na przykład takie przykłady: listwy cokołowe białe

Chciałbym to już dziś założyć gdzieś w salonie, albo w pokoju gościnnym, jednak ja mam wystrój, który kompletnie nie pozwalałby mi zastosować takich cokołów, jednak już widzę to u kilku znajomych, których będą namawiał na wdrożenie tego typu listw cokołowych, bo jestem pewien, że akurat u nich będzie to wyglądało idealnie.

Listwy cokołowe są wykonane z twardych materiałów, głównie z MDF, dlatego uderzenie butem, przytarcie krzesełkiem czy np. zadrapanie przez zwierzęta domowe, nie uszkodzi powierzchni takiej listwy.

Montaż listew cokołowych

Ten jest bardzo prosty, a wystarczy przymocować je do ściany przy użyciu wiertarki (producent przygotował ciekawe mocowanie, które rozpracujesz bez najmniejszych problemów).

W ciągu najbliższych kilku dni postaram się znaleźć więcej informacji na temat listew przypodłogowych i wtedy na pewno się z Wami podzielę.

sklep z podłogami
Przeczytaj także artykuł:  Przypodłogowe listwy aluminiowe - fajne, błyszczące, ale czy lepsze?

Możliwość komentowania została wyłączona.

  • Parkiet panleowy
  • panele
  • Sklep panele
  • Podłogi sklep