Nigdy nie pisałem o firmie Alloc, a szkoda. Nie interesowałem się nią być może dlatego, że nie jest (przynajmniej w moich kręgach) zbyt popularna. Ale kiedyś spróbowałem i muszę powiedzieć, że jestem na tak.

Opowiem Wam kilka słów o produktach Alloc, a także może opinie o Alloc.
A więc firma Alloc, produkuje głównie panele laminowane. Udało mi się zauważyć, że wprowadzili na rynek kilka innowacji, takich jak aluminiowe zamki służące do łączenia podłogi (nie jest to tradycyjny system klikowy). Panele są wielowarstwowe, zazwyczaj 8 warstw, które uwzględniają wodoodporność, antystatyczność, warstwę tłumiącą dźwięk i wiele innych, bardzo praktycznych.

Ceny tego producenta są bardzo różne, ale w granicach 100 – 200 zł, możemy zakupić już bardzo eleganckie panele, a wybór jest całkiem spory. Mnie osobiście do gustu przypadł ten dąb: http://podlogi24.net/alloc-253591-dab-czerwony-deska,-panele-alloc-domestic-o_l_2983.html i myślę, że gdy będę miał tylko kawałek wolnej podłogi, to na pewno wykorzystam go na zamontowanie w/w panelu.

Ponadto firma Alloc oferuje wiele produktów komplementarnych, czyli dodatków takich jak listwy przypodłogowe, profile dylatacyjne, podkłady, a także środki czystości i wiele wiele innych.

Panele są dobrej jakości, mają zazwyczaj około 20 lat gwarancji, są bardzo trwałe.
A zatem moja opinia o Alloc jest jak najbardziej pozytywna.

sklep z podłogami
Przeczytaj także artykuł:  Jakie są najtwardsze panele podłogowe?

Możliwość komentowania została wyłączona.

  • Parkiet panleowy
  • panele
  • Sklep panele
  • Podłogi sklep