Miałem okazję pojawić się na małych targach budownictwa (a raczej kwestii remontowych) w Poznaniu. Widziałem masę ciekawych rzeczy, głównie rozwiązań dla budownictwa jednorodzinnego, ale jak myślicie, gdzie byłem najdłużej? Oczywiście dział z podłogami. To był po prostu podłogowy raj. Wyciągnąłem dużo ciekawych informacji, a także katalogów od producentów i dystrybutorów, no i myślę że załatwiłem sporo ciekawych zniżek.

Do rzeczy. Dziś porozmawiamy o najtrwalszej podłodze (moim zdaniem) z paneli laminowanych. Nie testowałem jej bezpośrednio u siebie w domu ani u żadnego z moich znajomych, ale to co widziałem na testach podczas targów, po prostu mnie zszokowało.

Mowa tutaj o tej podłodze: http://podlogi24.net/baltic-wood-sapelle-elegance-3r-lakier-polmatowy-wzor-3-lam,-premium-size-szer.182mm,-dl.-2,2m-o_l_1547.html

Produkt spod Baltic Wood. Prezentujący wziął panel i robił różne testy: podpalał (próbował podpalać), rysował piaskiem, rozbijał szkło, zrzucał ciężkie przedmioty i nic… panel praktycznie się nie zmieniał. Nie wiem czy to kwestia jakiejś „solidniejsze sztuki” na cele pokazowa, ale mam nadzieję że nie, dlatego przy najbliższej okazji przetestuję ją na własnej skórze, ale najpierw zrobię mały test (taki sam jak ten gość od prezentacji). Mówię Wam całkiem poważnie – to robiło wrażenie, wydawało się jakby ta podłoga była z jakiegoś metalu, który nie reaguje na zadawane mu tortury.

Jeśli ktoś zapyta mnie o najtrwalszą podłogę na świecie, to na dzień dzisiejszy polecam mu Sapelle Elegance 3R.
Co więcej można rzecz. Nadaje się na ogrzewanie podłogowe, 30 lat gwarancji, no i cena jak najbardziej umiarkowana.
Za miesiąc jadę znów na małe targi, tym razem do Kielc, być może też przywiozę coś interesującego, a na razie idę trochę pomajsterkować.
Pozdrawiam

sklep z podłogami
Przeczytaj także artykuł:  Laminowane panele podłogowe

Możliwość komentowania została wyłączona.

  • Parkiet panleowy
  • panele
  • Sklep panele
  • Podłogi sklep