W dzisiejszym artykule zajmę się problemem, który dotyczy bardzo wielu ludzi. Chodzi tutaj o zarysowania paneli laminowanych przez psy i koty. Bardzo często zdarza się, że nasz czworonożny przyjaciel zwykłym chodzeniem lub bieganiem podrapie nam podłogę. Oczywiście jedna czy 2 ryski to żaden problem ale po roku czasu podłoga może wyglądać koszmarnie. Co zrobić w takiej sytuacji?

Niestety w tym przypadku możemy kupić dywan albo wymienić podłogę na nową. Wymiana pojedynczych paneli czy użycie wosków naprawczych odpada, kiedy cała powierzchnia podłogi jest porysowana. Czy to oznacza, że nie można mieć paneli lamowanych na podłodze kiedy ma się w domu pas lub kota?

Panele odporne na zarysowania przez psy i koty

Na szczęście to, że ma się czworonoga w domu nie musi przesądzać o tym, że na podłodze mogą być jedynie płytki grysowe. Są firmy, jakie produkują podłogi dla których nie straszne pazury psa i kota. Między innymi  jest to producent PERGO.

To właśnie ich panele laminowane odznaczają się bardzo wysoką jakością laminatu, który jest odporny na zadrapania robione przez psa kota lub inne zwierzaki domowe. Dlatego też bardzo wielu specjalistów poleca właśnie panele laminowane tego producenta, jeśli komuś zależy na tym, aby podłoga  ładnie wyglądała przez długie lata. W końcu nie po to układa się panele na podłodze, żeby później przykrywać je dywanem.

Dąb leśny deska, panele Pergo Orginal Plank – to jeden z najczęściej polecanych produktów dla ludzi, którzy posiadają w domu psy i koty. Sam producent daje aż 35 lat gwarancji co jest doskonałym przykładem na jej wysoką jakość, odporność i niezawodność.  Więcej informacji na temat tego produktu tutaj: Panele Pergo Orginal Plank

Sam miałem przyjemność układać te panele całkiem niedawno u moich znajomych. Trzeba stwierdzić, że wyglądają naprawdę rewelacyjnie. Ten połysk, idealne dopasowanie paneli i kolor, czynią naprawdę niesamowitą atmosferę.

Przeczytaj także artykuł:  Dlaczego warto wybrać podłogi PERGO

A czy wy macie psa lub kota w domu? Jak spisują się wasze podłogi?

Zapraszam do komentarzy.

sklep z podłogami

Możliwość komentowania została wyłączona.

  • Parkiet panleowy
  • panele
  • Sklep panele
  • Podłogi sklep