Dzisiejszy wpis będzie dotyczył paneli laminowanych Quick Step. Postanowiłem poczytać opinii ludzi o tych podłogach i zebrać je w tym wpisie. Dzięki temu każdy kto jest zainteresowany podłogami  tego producenta będzie mógł dowiedzieć się, jak sprawdzają się one w praktyce. Tak więc zapraszam do zapoznania się z opiniami.

 

Opinie o panelach Quick Step

Poszukiwania zacząłem oczywiście na forach internetowych. To co znalazłem w 99% było zbieżne z moją opinią o tych podłogach. To co ludzie najczęściej wymieniali jako zalety podłóg Quick Step to:

– jakość wykonania,

– odporność na ścieranie i zarysowania,

– niepowtarzalne wzory,

– antypoślizgowość,

– możliwość montażu na schodach,

– nadające się na ogrzewanie podłogowe,

– możliwość zastosowania w łazience czy kuchni.

To jedne z niewielu korzyści i zalet, które były najczęściej wymieniane na forach i blogach przez użytkowników tych podłóg. Jeśli chodzi o wady to sporadycznie spotykałem opinie o uszkodzonych panelach, co oczywiście okazywało się winą przewoźnika lub dystrybutora,  który nieostrożnie postępował z towarem. Można powiedzieć, że ciężko znaleźć jakiekolwiek  złe opinie o panelach Quick Step.

Gdzie najlepiej kupować podłogi Quick Step

Kupując podłogi Quick Step musimy przygotować się na większą inwestycję. Są to ekskluzywne panele, które mamy możliwość zakupić w przyzwoitych cenach. Obejrzeć i upatrzeć wzór podłogi możemy w salonie podłóg zaś zakupu możemy dokonać w internetowych sklepach z panelami, gdzie ceny są znacznie niższe.

Przykładowym, internetowym sklepem z panelami Quick Step może być sklep Podlogi24.net. Ja sam bardzo często polecam go znajomym i korzystam z ich ofert. Zawsze mają najnowsze kolekcje podłóg w dobrych cenach. Nigdy też nie miałem problemów z przesyłką lub realizacją zamówienia. Wejdźcie na ich stronę i sami sprawdźcie promocyjne oferty podłóg.

A jakie są wasze opinie o panelach laminowanych Quick Step? Możecie podzielić się nimi w komentarzach. Serdecznie zapraszam.

Przeczytaj także artykuł:  Porysowana podłoga? Zniszczony Parkiet? Czy to wina psa?
sklep z podłogami

Możliwość komentowania została wyłączona.

  • Parkiet panleowy
  • panele
  • Sklep panele
  • Podłogi sklep