Panele laminowane w pokojach dziecięcych mają swoich zwolenników jak i przeciwników. Wielu ludzi uważa, że panele nie są na tyle wytrzymałe, żeby zastosować je w takich pomieszczeniach. Dzieci bardzo często malują podłogę kredkami, farbkami, upuszczają na nią różne przedmioty i szorują zabawkami. Czy panele laminowane są w stanie przetrzymać takie warunki?

Panele laminowane Quick step – idealne dla dzieci

Specjalnie dla was przeszukałem Internet, przejrzałem kilka obszernych katalogów z laminowanymi panelami i znalazłem idealne panele laminowane do pokoju dziecięcego. Jak się okazuje, sam producent reklamuje je, jako podłogi dla dzieci. Chodzi tutaj o kolekcje paneli laminowanych Quick step COUNTRY.

Charakteryzują się one niezwykłą odpornością na uszkodzenia, które najczęściej mogą powodować dzieci. Nie straszne im plamy z jedzenia czy szorowanie zabawkami po ich powierzchni. Wysoka jakość laminatu i odpowiednia twardość całego panelu czyni je odpornymi na wszelkie zarysowania i wgniecenia podczas upadków dziecka lub zabawek. Dodatkowo posiadają właściwości antystatyczne i antypoślizgowe co w przypadku pokoju dziecięcego jest niezwykle istotne.

Posiadają także swój znak szczególny, delikatnie zaobloną fugę 4-stronną, która daje efekt ręcznie heblowanej deski. Na dowód, że jest to świetny wybór do pokoju dziecięcego, producent podłogi daje aż 25 lat gwarancji na używanie jej w warunkach domowych.

Podsumowując: jeśli szukacie paneli laminowanych do pokoju dziecięcego to serdecznie polecam wam  kolekcję COUNTRY firmy Quick step. Więcej szczegółów na jej temat i o parametrach technicznych możecie przeczytać na tej stronie: panele laminowane Quick step.

A wy jakie podłogi wybieracie do pokoi swoich dzieci?

sklep z podłogami
Przeczytaj także artykuł:  Wodoodporne panele do łazienki

Możliwość komentowania została wyłączona.

  • Parkiet panleowy
  • panele
  • Sklep panele
  • Podłogi sklep