Zapewne wiele razy Wam mówiłem, że moim zdaniem coś jest najlepsze do czegoś. Być może sądziłem, że „ta” firma produkuje najlepsze podłogi do łazienki, a „tamta” do kuchni. Czasem mogłoby się wydawać, że nie trzymam się swojego zdania, bo skaczę z producenta na producenta, ale to nie prawda. Mam swoją czołówkę firm produkujących podłogi i zawsze jestem im wierny.

Wiele razy zapewne pisałem o salonach, a konkretnie o podłogach do salonów. Znacie moje umiłowanie do paneli laminowanych, do ich niezniszczalności, trwałości, długowiecznego „blasku” (piszę niczym poeta). Taka jest prawda – kto raz spróbuje firm o których wspominałem, zakocha się w ich produktach od pierwszego stąpnięcia…

Jakie podłogi do salonu

Dzisiaj zadałem sobie pytanie które brzmi – jakie podłogi do salonu warto wybrać. Długo biłem się z myślami o czym by Wam napisać i postanowiłem, że stwierdziłem że dziś wezmę na cel podłogi Witex. Nawet jeśli pisałem o nich w przeszłości, to nie szkodzi, gdyż mamy nowy rok, nowe produkty, a konkretnie nowe modele no i nowe technologie! Jeśli myślisz, że obecne panele laminowane to tylko „masa sklejki”, pokryta kolorowym nadrukiem, to niesamowicie się mylisz. W jednym piórze jest naładowane tyle technologii, że niektóre telefony komórkowe mogłyby się zawstydzić. Mówię całkiem poważnie. I nie ma sensu wymieniać ich tutaj wszystkich, ale warto nadmienić: systemy antypoślizgowe, wyciszające, specjalistyczne powłoki, które się nie elektryzują, mikrostruktury zapobiegające kruszeniu czy tworzeniu się wgłębień – tak, to są właśnie panele Witex.

Dlaczego moim zdaniem to jedne z lepszych paneli do salonu?
– masa wzorów to chyba najważniejszy argument,
– łatwy montaż, nawet dla laików,
– są bardzo trwałe,
– producent z PL (jestem patriotą),
– jak na najwyższą klasę jakości, mają dość przystępna cenę.
Te argumenty do mnie przemawiają bardzo głośno.

Przeczytaj także artykuł:  Jak ważna jest marka paneli podłogowych

Nie wiem czy już składałem Wam życzenia na nowy rok, ale w związku z tym, że mamy styczeń, to można sobie na to jeszcze pozwolić. A więc życzę dużo dobrego i żeby Wam się dobrze „układało” :)

W komentarzach możecie pisać co wy sądzicie o podłogach Witex i zastosowaniu ich w salonach.

sklep z podłogami

Możliwość komentowania została wyłączona.

  • Parkiet panleowy
  • panele
  • Sklep panele
  • Podłogi sklep