Blog o podłogach i panelach

Blog o parkietach, panelach laminowanych i innych rodzajach podłóg. Baza inforamacji na temat paneli.

  • RSS
  • Delicious
  • Facebook
  • Twitter

Jakie podłogi do salonu?

Napisany przez admin styczeń - 21 - 2013 Możliwość komentowania Jakie podłogi do salonu? została wyłączona

Zapewne wiele razy Wam mówiłem, że moim zdaniem coś jest najlepsze do czegoś. Być może sądziłem, że „ta” firma produkuje najlepsze podłogi do łazienki, a „tamta” do kuchni. Czasem mogłoby się wydawać, że nie trzymam się swojego zdania, bo skaczę z producenta na producenta, ale to nie prawda. Mam swoją czołówkę firm produkujących podłogi i zawsze jestem im wierny.

Wiele razy zapewne pisałem o salonach, a konkretnie o podłogach do salonów. Znacie moje umiłowanie do paneli laminowanych, do ich niezniszczalności, trwałości, długowiecznego „blasku” (piszę niczym poeta). Taka jest prawda – kto raz spróbuje firm o których wspominałem, zakocha się w ich produktach od pierwszego stąpnięcia…

Jakie podłogi do salonu

Dzisiaj zadałem sobie pytanie które brzmi – jakie podłogi do salonu warto wybrać. Długo biłem się z myślami o czym by Wam napisać i postanowiłem, że stwierdziłem że dziś wezmę na cel podłogi Witex. Nawet jeśli pisałem o nich w przeszłości, to nie szkodzi, gdyż mamy nowy rok, nowe produkty, a konkretnie nowe modele no i nowe technologie! Jeśli myślisz, że obecne panele laminowane to tylko „masa sklejki”, pokryta kolorowym nadrukiem, to niesamowicie się mylisz. W jednym piórze jest naładowane tyle technologii, że niektóre telefony komórkowe mogłyby się zawstydzić. Mówię całkiem poważnie. I nie ma sensu wymieniać ich tutaj wszystkich, ale warto nadmienić: systemy antypoślizgowe, wyciszające, specjalistyczne powłoki, które się nie elektryzują, mikrostruktury zapobiegające kruszeniu czy tworzeniu się wgłębień – tak, to są właśnie panele Witex.

Dlaczego moim zdaniem to jedne z lepszych paneli do salonu?
– masa wzorów to chyba najważniejszy argument,
– łatwy montaż, nawet dla laików,
– są bardzo trwałe,
– producent z PL (jestem patriotą),
– jak na najwyższą klasę jakości, mają dość przystępna cenę.
Te argumenty do mnie przemawiają bardzo głośno.

Nie wiem czy już składałem Wam życzenia na nowy rok, ale w związku z tym, że mamy styczeń, to można sobie na to jeszcze pozwolić. A więc życzę dużo dobrego i żeby Wam się dobrze „układało” :)

W komentarzach możecie pisać co wy sądzicie o podłogach Witex i zastosowaniu ich w salonach.

Comments are closed.

  • Parkiet panleowy
  • panele
  • Sklep panele
  • Podłogi sklep