Dzisiejszy wpis poświęciłem producentowi paneli laminowanych Witex i opinii o jego produktach. Jeśli chodzi o samego producenta to jest to firma z 30 letni doświadczeniem. Należy do grona współwynalazców  podłogi laminowanej i swoją sprzedaż zapoczątkowała w Niemczech, już ponad 20 lat temu.

Do czasu dzisiejszego stała się marką paneli laminowanych rozpoznawaną na całym świecie. Oferuje swoim klientom wysoką klasę paneli cieszących się wysoka jakością i trwałością. Firma Witex doskonale znana jest także w Polsce.

Opinie o panelach Witex

Żeby zapoznać się z opiniami ludzi użytkującymi podłogi Witex musiałem zagłębić się w fora, blogi i ankiety sklepów sprzedających panele tej firmy. Z moich badań wynikło, że ponad 95% osób, które mają w swoich domach panele Witex wyraża pozytywną opinię. Argumentują to:

– wysoką wytrzymałością podłogi na ścieranie,

– wysoka odpornością na uszkodzenia mechaniczne,

– możliwością montażu w łazience (tylko wybrane modele),

– szerokim asortymentem wzorów podłóg,

– łatwością montażu,

– eleganckimi wykończeniami,

-chwalą także maty podkładowe z system wyciszającym.

Podobne opinie z łatwością znaleźć można wpisując w Google: opinie o panelach Witex.  Oczywiście najbardziej wiarygodnymi opiniami są te zawarte na blogach tematycznych we wpisach no i w sklepach z panelami. Tam opinie mogą zostawiać jedynie klienci, którzy skorzystali z oferty danego sklepu. Przykładowe opinie tutaj: opinie o Witex.

Podsumowując: jeśli potrzebujesz do swojego domu stylowych  i trwałych paneli to warto sprawdzić najnowsze kolekcje paneli Witex. Na pewno nie będziesz żałował zakupu, a panele zachowają świeży wygląd przez długie lata.

sklep z podłogami
Przeczytaj także artykuł:  Jak ważna jest marka paneli podłogowych

2 komentarze.

  1. Bartłomiej B pisze:

    Ja mam Witex w domu u siebie już 5 lat.
    Naprawdę bardzo dobre Panele. Polecam każdemu kto oczekuje naprawdę wysokiej jakości :)
    Nie zamieniłbym je na żadne inne.

  2. ANNA pisze:

    Mam panele WITEX color (niebieskie,zielone,szare) od 15 lat i wyglądają jak nowe, mimo iż mieszkanie było zalane 3 razy. Polecam

  • Parkiet panleowy
  • panele
  • Sklep panele
  • Podłogi sklep