W kilku mailach pytaliście mnie o opinie na temat parkietu Barlinek. Kilka razy miałem z nim do czynienia, ale ja patrzę na pewne sprawy pod innym kontem, dlatego postanowiłem napisać do kilku moich znajomych, którzy mają parkiet Barlinka w swoich domach. Napisałem im tak:

Nadawca: ja ;)

Subject: Opinie o Barlinek

Treść wiadomości:

Cześć z tej strony Mateusz. Słuchaj, z tego co wiem to macie u siebie w domu parkiet Barlinek. Robię taki mały artykuł o nazwie opinie o podłogach Barlinek, czyli zbieram informacje od użytkowników – czy trwałe czy ładne czy dobre itd. Napiszesz mi kilka słów w mailu? Chciałbym te maile opublikować na swoim blogu, dlatego odpisanie do mnie jest równoznaczne z tym, że się zgadzasz ;p

Pozdrawiam
Mateusz

—-
Pierwszy odpisał kolega którego poznałem dawno dawno temu.
(pozwoliłem sobie czasem zmodyfikować maile – drobne korekty graficzne i poprawienie kilku błędów ortograficznych :P)

Cześć Mateusz. Cóż mógłbym ci powiedzieć o parkiecie, jak ty wszystko wiesz, bo sam mi pomagałeś układać. Mamy ten parkiet w salonie już drugi rok i wszystko działa jak należy. Podłoga trzyma się solidnie, dobrze zabezpieczona przez producenta no i na tym nam najbardziej zależało.


Mail od k koleżanki

Parkiet firmy Barlinek mamy już od 5 lat i jak wiesz trzyma się bardzo dobrze. Nie musieliśmy go cyklinować, nie ściera się nawet w miejscach w których chodzi się najczęściej. Poza tym dość dużo wzorów, różne odcienie, można było łatwo dopasować do wystroju wnętrz.


Odpowiedź od brata
Daj spokój, wszystko się sypie tak żeś mi poukładał ten parkiet, że musiałem zrywać wszystko :D :D
Nie no żartuję, no jaki ma być, dobry jest, bo kosztował swoje co nie? Napisz tam na tym blogu, że to wydatek na lata, ale dobry wydatek, który cieszy oko zawsze jak się na niego zerknie. Do tego jakiś biedermeier i wystrój jest na wypasie.
—-

Przeczytaj także artykuł:  Ciekawostki o podłogach

Jak będą jeszcze jakieś kolejne maile, to się odezwę.

sklep z podłogami

Możliwość komentowania została wyłączona.

  • Parkiet panleowy
  • panele
  • Sklep panele
  • Podłogi sklep