Czy warto kupować parkiet na wyprzedaży? Dobre pytanie, ale odpowiedź brzmi: to zależy (już tak chyba kilka razy mówiłem).
Wiecie od czego zależy? O jakim parkiecie mowa. Opowiem Wam czym się różni promocja w hipermarkecie od promocji dobrego sklepu.

Parkiet z wyprzedaży

Otóż promocja marketowa zazwyczaj polega na tym, że wystawiają oni produkt, który się kiepsko sprzedaje, żeby można go opchnąć po kosztach (na minimalnej marży), natomiast promocja/wyprzedaż dobrej marki produktów, charakteryzuje się tym, że dana firma chce zaprezentować dobre produkty, które mają wyrobić świadomość o danej marce. A zatem jeśli miałbym sklep z podłogami i chciałbym, że ludzie mieli o mnie dobre zdanie, to wziąłbym kilka najlepszych produktów – paneli, parkietów i dodatków i wystawiłbym je po niższej cenie http://podlogi24.net/parkiet-panelowy-o_s_c_sale_80_1.html.
To działa we wspaniały sposób, bo klient który kupuje podłogę, po przeszukaniu ofert, nagle trafia na produkty, które zaczynają go interesować. Gdy znajdzie ofertę specjalną w promocyjnej cenie, to zapewne skorzysta właśnie z niej. Dla niego plusem jest niższa cena, a dla mnie klient, który wróci do mnie po zakup środków do czyszczenia i pielęgnacji podłogi, który kupi i mnie podkład, elementy do montażu. Dodatkowo jeśli ten klient będzie zadowolony, a jego znajomy będzie kupował podłogę za rok, to myślicie, że kogo on poleci temu znajomemu?

Dobry ze mnie marketingowiec co nie? Dlatego moje zdanie jest takie – szukaj promocji w dobrych sklepach, bo tam otrzymasz dobry produkt za niższą cenę i będzie to dla Ciebie po prostu czysta korzyść.

sklep z podłogami
Przeczytaj także artykuł:  Jak układać panele podłogowe - wzdłuż czy wszerz?

Możliwość komentowania została wyłączona.

  • Parkiet panleowy
  • panele
  • Sklep panele
  • Podłogi sklep