Chciałbym dziś wypowiedzieć się na temat podłóg drewnianych firmy Barlinek. Mam co do nich pewne spostrzeżenia, którymi chciałbym się z Wami podzielić. Opowiemy kilka słów ogólnie o tym jakiej jakości są owe podłogi (moim zdaniem), a także kilka kwestii związanych z technologiami i cenami.

Jakie podłogi produkuje Barlinek

Firma ma bardzo szeroką ofertę, od desek do klejenia, przez klepki (podłoga pływająca), która układa się jak klocki, deskę litą, aż po deskę barlinecką (jest to ich czołowy wyrób, który jest czymś pomiędzy parkietem drewnianym a panelem laminowanym – deska barlinecka składa się z kilku profili drewna, pisałem o niej kilka miesięcy temu). A zatem firma ma dla każdego coś ciekawego.

Technologie Barlinka przy tworzeniu podłóg

Wiecie co? Te podłogi są tworzone przez prawdziwych inżynierów. To nie jest tylko kwestia ucięcia, doklejenia, pomalowania kilku elementów. Gdy masz ten kawałek podłogi w rękach, to są odczucia porównywalne do tych jak się pierwszy raz kupuje jakiś drogi sprzęt elektroniczny znanej marki – wiesz że to jest dobry produkt.

Tam są technologie antypoślizgowe, technologie utwardzające, tłumiące (akustyka), jakieś lakiery chroniące przez zarysowaniem, odporne na wysokie temperatury. No można by się dużo rozpisywać, ale naprawdę – wierzcie mi, to robi wrażenie.

Ceny podłóg Barlinek

Ceny Barlinka są bardzo zróżnicowane, praktycznie każdy znajdzie coś dla siebie, od niedrogich podłóg poniżej 100 zł za metr kwadratowy, do tych naprawdę „wypasionych” w granicach 300 zł, a może i nawet droższych. Wiele zależy od tego co chcemy kupić (wcześniej wspomniane technologie), a także od gustu, gdyż są podłogi które mają robić wrażenie, a inne mają być stonowane i delikatne.

To jak? Kupujesz Barlinka?

sklep z podłogami
Przeczytaj także artykuł:  7 powodów dla których warto kupować podłogi Barlinek

Możliwość komentowania została wyłączona.

  • Parkiet panleowy
  • panele
  • Sklep panele
  • Podłogi sklep