O desce Barlineckiej pisałem już kilka razy w przeszłości. Zazwyczaj zdarzyło mi się o niej dobrze wypowiadać. Zobacz te wpisy:

Co to jest deska Barlinecka https://opodlogach.pl/co-to-jest-deska-barlinecka

Opinie o desce Barlineckiej https://opodlogach.pl/opinie-o-desce-barlineckiej-22-metry

Podłogi drewniane Barlinek (ogólnie o firmie) https://opodlogach.pl/podlogi-drewniane-barlinek

Dzisiaj chciałem pokazać Wam nieco droższy produkt, coś bardziej ekskluzywnego, co przykuło moją uwagę w ostatnich dniach.
Ta podłoga to orzech włoski http://podlogi24.net/barlinek-orzech-olimpo-molti-3-lam,-szer-207mm-dlugosc-2,2m-deska-barlinecka-orzech-family-o_l_1116.html, jedna z droższych podłóg i tym razem cena naprawdę niesie za sobą jakość.

Ekskluzywna podłoga różnorodna

Dlaczego wybrałem akurat tę podłogę? Bo uwielbiam różnorodność, a zobacz na zdjęcie tej podłogi ułożonej w pomieszczeniu. Ciemny brąz w pomieszaniu z jasną pomarańczą (dla wielu może to być niezły oczopląs), ale właśnie taką szachownicę lubię. Bogactwo naturalnych barw, te wszystkie sęki i słoje – wiele razy podkreślałem swoją miłość do natury, dlatego jeśli i Ty to czujesz, to ta podłoga będzie dla Ciebie wręcz idealna.

Kilka kwestii technicznych

Jak to zwykle bywa z dobrymi podłogami, także ta deska Barlinecka oferuje do 20 lat gwarancji (dla mnie to i tak za dużo, bo zazwyczaj po 10 latach się nudzę ). Ten konkretny model może być zarówno klejony, jak i łączony na klik. Warstwa ochronna laminowana sprawia, że podłoga jest solidna, nie ściera się i nie rysuje.

Naprawdę gorąco polecam.

sklep z podłogami
Przeczytaj także artykuł:  Jak podłoga wpływa na wystrój wnętrz

Możliwość komentowania została wyłączona.

  • Parkiet panleowy
  • panele
  • Sklep panele
  • Podłogi sklep