Ja mam zaledwie 180 centymetrów wysokości. To w sumie nie tak mało w stosunku do średniego wzrostu, ale przy desce Barlineckiej (pewien model) która ma 220 cm, jestem konusem.

Po co taka dziwna refleksja na początek i co ma w ogóle mój wzrost, do rozmiarów Deski Barlineckiej? Otóż chcę pokazać Wam, że w pewnych przypadkach rozmiar ma znaczenie.

Duże jest lepsze

Wielkie, monumentalne deski potrafią przykuć uwagę i stworzyć w pomieszczeniu fajny klimat. Spotkałem się z tym w salonie u mojego znajomego. Podczas gdy standardowe panele mają nieco ponad metr, dwumetrowe listwy wydają się gigantyczne. Poza tym rozmawiamy o dębie: http://podlogi24.net/barlinek-dab-naturalny-family-askania-deska-barlinecka-molti-3-lam,-szer-207mm-dlugosc-2,2m-142,5mm-o_l_2833.html który prezentuje się naprawdę fajnie i robi przyjemne wrażenie.

Opinie o Desce Barlineckiej

Chciałbym powiedzieć kilka słów na temat mojej opinii o Desce Barlineckiej. Poprzedni link który jest w akapicie powyżej, pokazuje dębową Deskę Barlinecką w promocyjnej cenie za 89,99 zł (nie wiem czy taka sama promocja będzie jutro, za tydzień, za miesiąc). Ja mam pokój 30 metrów kw, myślę że wielu z Was może mieć podobne (to takie średniej wielkości pomieszczenie). W paczce jest średnica 3,18 metra kw, a zatem potrzebuję 10 paczek, które będą kosztowały 899 zł 90 groszy – mam rację?

Mogę mieć w pomieszczeniu podłogę z prawdziwego drewna za niecały 1000 zł! Czy to do Was dociera?

Zalety i kwestie techniczne tego cudownego produkty wymieniałem już nie raz, dlatego jeszcze raz gorąco polecam.

sklep z podłogami
Przeczytaj także artykuł:  Jak układać panele podłogowe względem okna?

2 komentarze.

  1. Mm pisze:

    89,99zł to cena za metr a nie za paczkę. Czyli 89,99zł * 30m2 = 2699,70zł + oczywiście jakiś zapas, podkład, itd.

  2. ewka_so pisze:

    Słyszałam o tych deskach, bo 2 lata temu bardzo interesowałam się co jest na naszym rynku, szukałam i kupiłam w Baltic wood, bardziej kolorystyka do mnie przemówiła, bo pasowała mi do wystroju,a na to zwracałąm największa uwagę, mąż natomiast zajmował sie funkcjonalnością.

  • Parkiet panleowy
  • panele
  • Sklep panele
  • Podłogi sklep