rzeczy do dekorowaniaPodłoga to nie wszystko. Owszem – jest ważna, ale poza samą podłogą, musimy mieć jeszcze meble, dodatki, akcesoria, rzeczy funkcjonalne i mniej funkcjonalne. Wszystko to sprawia, że nasze wnętrza stają się „ciekawe” i chętnie do nich wracamy, a także miło spędzamy z nimi czas.

Nie ma idealnego stylu wystroju wnętrz

Nie trzeba być projektantem mody ani specjalistą od wnętrz, aby stwierdzić, że każdemu podoba się coś innego. Jeden lubi agresywny i kolorystyczny wystrój wnętrz, a inny stonowany i klasyczny. Pomiędzy tymi dwiema skrajnościami, jest jeszcze masa wątków pobocznych w którym krzyżują się odważne kompozycje, wymyślne kreacje i najdziwniejsze wzory.

Tacy jesteśmy, każdy z nas lubi nieco inny wystrój wnętrz. Wystarczy spojrzeć na programy telewizyjne, które pokazują designerów i osoby przeprowadzające remonty w swoich domach. Ich gusta są tak różne, jak tylko różni są ludzie.

Modny wystrój wnętrz?

Nie ma czegoś takiego jak „modny wystrój wnętrz”, jest tylko taki, który nam się podoba lub nie. Jeśli poszukujesz inspiracji do własnego wystroju wnętrz, polecamy Ci ciekawego bloga o dekorowaniu wnętrz o dźwięcznej nazwie Czym Dekorować.

Znajdziecie tam zestawienia, pomysły i propozycje ciekawych rzeczy, od mebli, przez telewizory, po dodatki i akcesoria. Rzeczy małe, duże, drogie i niedrogie – takie, którymi lubimy się otaczać.

Udanych inspiracji!

sklep z podłogami
Przeczytaj także artykuł:  Dla osób zainteresowanych kupnem podłogi

6 komentarzy.

 1. ewka_so pisze:

  Szkoda, że nie napisaliście szerzej o tych dodatkach ;/

 2. Marta34 pisze:

  Jedno co mogę doradzić, to im mniej tym lepiej. Stylowe dodatki, meble proste i ponadczasowe. Jeżeli podłoga jest piękna to absolutnie bez dywanu :)

  • ewka_so pisze:

   dokładnie zgadzam się, pięknych podłóg nie należy przykrywać dywanami, j nie jestem wg zwolenniczką dywanów, mam teraz fajną podłogę nówkę z baltic wood i raczej nigdy jej nie zakryję :)

 3. Praca Gdańsk pisze:

  dokładnie, jestem takiego samego zdania – wnętrze to coś osobistego i ma się nam podobać a nie innym :)

 4. Kaśka_L pisze:

  Nic ciekawego się tutaj nie dowiedziałam. Jestem na etapie wyboru drewnianej podłogi do mieszkania i miałam nadzieje, że jakieś wskazówki tutaj uzyskam.

 5. Ja mam laminat z woskiem – co 2/3 miesiące smaruje tym podłogę i sie świetnie błyszczy i impregnuje :)

 • Parkiet panleowy
 • panele
 • Sklep panele
 • Podłogi sklep