Podłoga w każdym wnętrzu zasługuje na uwagę, jednakże szczególnie tyczy się to tych podłóg, który mają stać się częścią eleganckich dworków, pięknych pałacyków czy też nowoczesnych hoteli i pensjonatów. W tych miejscach nie możemy pozwolić sobie na tandetną podłogę a wręcz przeciwnie musi być ona nie tylko wysokiej jakości, ale także doskonale dobrana do ogólnego wyglądu wnętrza.

Zanim zdecydujemy się na ułożenie paneli podłogowych prześledźmy, więc, jaki materiał będzie tutaj najbardziej odpowiedni i jakie sprawi, że wnętrze będzie wyglądało gustownie i pięknie.

Panele egzotyczne

Z całą pewnością znakomitym wyborem do wyjątkowych wnętrz będą panele egzotyczne. Oryginalność tego asortymentu polega przede wszystkim na kolorystyce, albowiem jest ona zupełnie odrębna od parkietu krajowego. W panelach egzotycznych mamy możliwość doboru barw z bardzo wielkiej gamy kolorów.

Tym sposobem wybrać możemy odcienie brązu, czerwieni, lecz równie dobrze zieleni, czy żółci. Dzięki temu mamy ogromne i niczym nieskrępowane możliwości urządzenia wnętrz, w taki sposób, w jaki tylko marzymy. Co więcej panele egzotyczne cechują się także nietypowymi rozmiarami elementów, dzięki czemu stworzyć możemy naprawdę oryginalne wzory.

Panele bambusowe

Panele bambusowe nader często wybierane są do wnętrz, jakie to mają charakter reprezentacyjny. Dzieje się tak, dlatego, iż pięknie wyglądają, ale także cechuje ich bardzo wysoka jakość. Tutaj znajdziecie ciekawy model paneli bambusowych.

Należy zauważyć, że bambus w warunkach naturalnych to trawa, jaka cechuje się kolorem słomkowym oraz bursztynowym. Na całej jej długości występują przebarwienia, które to dają znakomite właściwości wizualne. Trzeba także powiedzieć, że w panelach bambusowych istnieje także zjawisko ścierania się koloru. Doskonałe właściwości podłogi w bambusa idą, więc w parze z jej estetycznym i nowoczesnym wyglądem. Bambus to także asortyment odporny na ścieranie, promienie słońca, dzięki czemu na długo zachowuje swój pierwotny wygląd.
Podłoga stworzona z bambusa z całą pewnością jest oryginalna oraz zupełnie inna aniżeli tradycyjny dywan, czy też drewno.

Przeczytaj także artykuł:  Jak pozbyć się mrówek z tarasu?

Ot taka mała propozycja, a zarazem motywacja do przyjrzenia się panelom laminowanym z nieco egzotyczniejszymi wzorami.

sklep z podłogami

Jeden komentarz.

  1. ewka_so pisze:

    Ja naprawdę nie rozumiem tej „bambusowej” mody ;/

  • Parkiet panleowy
  • panele
  • Sklep panele
  • Podłogi sklep