Co roku w sklepach z podłogami pojawia się bardzo duża ilość nowych ofert producentów paneli laminowanych, co na pewno nie jednego klienta przyprawia o zawrót głowy. Kiedy przychodzimy do sklepu jesteśmy pewni jaką podłogę chcemy kupić, jednak patrząc na ceny, promocje, różnorodność wzorów, nagle tracimy głowę. Dlatego też w dzisiejszym wpisie opiszę kilka kryteriów, którymi warto kierować się podczas wybierania paneli. To z pewnością ułatwi sprawę i pozwoli na szybki i dobry wybór paneli do domu.

Cena paneli – mając zamiar wybrać panele do domu, ustalmy sobie odgórną cenę w jakiej chcemy się zmieścić. To pomoże nam we wstępnej segregacji w jakich panelach wybierać.

Producent paneli – tutaj koniecznie powinniśmy sprawdzić kilku producentów paneli jeszcze przed zakupami. Ta wiedza pozwoli na wyeliminowanie nieznanych producentów, którzy często nie oferują gwarancji, bądź oferują panele niskiej jakości (osobiście polecam takich producentów jak: Pergo, Quick Step, Witex, Balterio).

Dostawa paneli – wybierając panele zawsze zamawiajmy je z dostawą do domu. Transport paneli musi być bardzo ostrożny, żeby nie uszkodzić pojedynczych sztuk. Dlatego nie zaleca się transportu ich własnym samochodem. Jeśli panele zostaną uszkodzone podczas transportu przez sklep to możemy zwrócić się o wymianę paneli na nowe. Jeśli uszkodzimy je sami, tracimy prawo do ich wymiany.

Wybieranie paneli w Internecie

Ostatnio okazuje się, że coraz więcej ludzi wybiera swoje panele w Internetowych sklepach z panelami. Dzięki wyszukiwarkom takim jak ta: laminowane panele podłogowe, mamy możliwość zastosować powyższe i inne kryteria wybory automatycznie. To ułatwia sprawę i dzięki temu przeglądamy jedynie te panele, które naprawdę nas interesują. Sprawdźcie sami.

Dodatkowo wybierając panele w internetowych sklepach z panelami często mamy okazję kupić je w niższej cenie i dostać ubezpieczony transport gratis, więc nie musimy się martwić o uszkodzenie paneli.

Przeczytaj także artykuł:  Robienie własnej podłogi z drewna

Podsumowując: taka analiza i przygotowanie na pewno przyda się każdemu kto nie wie jak wybrać panele do swojego domu. Pomyślcie też o zakupie paneli w Internecie, ponieważ płynie z tego naprawdę wiele korzyści.

Zapraszam też do komentowania i opisywania czym według was powinna kierować się osoba, która musi wybrać panele do domu?

sklep z podłogami

2 komentarze.

  1. Waldi pisze:

    To fakt, że w internecie często można kupić tańsze produkty, bo można sobie łatwo wykalkulować, że prowadzenie biznesu przez internet daje niższe koszta,a dzięki temu firmę stać na korzystniejsze ceny dla klienta.

  2. ja też mam takie laminowane panele u siebie i trzeba przyznać, że spisują się świetnie :)

  • Parkiet panleowy
  • panele
  • Sklep panele
  • Podłogi sklep