Do dziś byłem zakochany w ciemnych podłogach, uwielbiałem parkiet dębowy, różne przypalane odcienie, orzechy i kasztanowce. Wszystko to kochałem i pasował mi taki wystrój (w takiej ciemnej kolorystyce), ale gust jest nieprzewidywalny i tak samo jak czasem nie potrafisz wytłumaczyć dlaczego zaczyna Ci się podobać jakaś kobieta (czy facet), tak samo ja nie potrafię wytłumaczyć, dlaczego tuż po tym jak dziś zacząłem przeglądać jasne panele podłogowe, nagle zakochałem się (i to nie raz).

Jasne panele podłogowe plusy i minusy

Tak jak się teraz rozglądam w głowie, to chyba jedynym minusem jasnych odcieni było to, że po prostu nie był to mój gust, jakoś wolałem ciemniejsze kolory.
Natomiast niebywałym plusem jest to, że jasna podłoga może znacznie rozjaśnić pomieszczenie. Jasna podłoga pasuje praktycznie do każdego wystroju wnętrz. Poza tym co odkryłem – na jasnych panelach podłogowych, znacznie mniej widać różne mankamenty typu zarysowania itd. Oczywiście zarysowania na panelach laminowanych to mit o którym kiedyś tam słyszałem, ale osobiście nie widziałem

Oto moje ulubione panele, które dziś podbiły moje serce – jasny jesion: http://podlogi24.net/-sekrety-lasu-jesion,-3-lamele-o_l_1011.html które także Wam gorąco polecam. Jaśniutkie i bardzo ładne, nadają się zarówno do salonu, a także do wielu innych pomieszczeń. Ja chyba sam się skuszę.

sklep z podłogami
Przeczytaj także artykuł:  Kiedy nie można układać podłogi?

Jeden komentarz.

  1. nekerscom pisze:

    Howdy! I’m at work browsing your blog from my new iphone 4! Just wanted to say I love reading your blog and look forward to all your posts! Keep up the fantastic work!

  • Parkiet panleowy
  • panele
  • Sklep panele
  • Podłogi sklep