Dziś mam zamiar napisać kilka słów na temat podłóg, które moim zdaniem są luksusowe w swojej klasie, dlatego każdy kto „poluje” na coś ciekawego, stylowego, ekskluzywnego i eleganckiego, powinien przeczytać mój artykuł.

Co decyduje o tym, że podłoga jest luksusowa?

Ktoś mógłby powiedzieć marka, cena, producent, technologia, ale na początek zacznijmy od bardziej „romantycznych” kwestii i załóżmy, że ludzie wybierają dany produkt, bo po prostu się im podoba, a przy tym jest luksusowy – czyli wymienione powyżej cechy (łącznie z wysoką ceną).

Kiedyś na hasło luksusowa podłoga pojawiał mi się przed oczami parkiet, ale taki zdobiony z drobnych klepek, który tworzył wręcz różnego rodzaju witraże, wzorki itp., jednak żeby sobie na taką podłogę pozwolić – sądzę że to koszt około 50 000 zł, no i musimy mówić o naprawdę sporej powierzchni, może jakiś dworek czy pałacyk? No przynajmniej apartament… Nie sądzę, żeby ktoś chciał luksusowy parkiet w pokoju gościnnym 5 x 5.

No to mam dla Was dobrą wiadomość

Podłoga wcale nie musi być bóg wie jak droga, dziś aby była uznana za luksusową, musi być przede wszystkim dobrej jakości, w dobrej cenie, być naszpikowana technologią, od antypoślizgowej, przez antystatyczną po kwestie związane z niepalnością. Do tego jakiś niepopularny wzór, który nie może być oklepany i mówimy o podłodze luksusowej.

Proszę: http://podlogi24.net/szukaj-o_s_0_1.html oto kilka podłóg, które osobiście uznaję za luksusowe. Są to produkty naprawdę najwyższej jakości którymi zadowoli się nawet najbardziej wymagający klient. A zatem powodzenia w doborze podłogi.

W komentarzach możecie napisać z jakimi luksusowymi podłogami żeście się spotkali wy :)

sklep z podłogami
Przeczytaj także artykuł:  Jak urządzić wąski przedpokój? Na jaką podłogę zwrócić uwagę?

Możliwość komentowania została wyłączona.

  • Parkiet panleowy
  • panele
  • Sklep panele
  • Podłogi sklep