najlepsza podłoga do tańczeniaCałkiem niedawno miałem taką sytuację, że spotkałem się z koleżanką po latach z którą kiedyś tam sympatyzowałem, razem nawet żeśmy chodzili na kurs tańca (mieliśmy może po 16 lat). Jak się okazało jest teraz tancerką i choreografem. Pierwsze co mi przyszło na myśl, to ta reklama jednego banku w którym przyjaciele niezbyt rozgarniętego chłopka, realizują swoje cele dzięki pożyczce, a on biedny zawsze tylko o czymś marzy (tak – kiedyś marzyłem, żeby być wielkim tancerzem).

Jaka podłoga do studia tanecznego

Tak sobie pogadałem z tą koleżanką, poszliśmy na kawę, pośmialiśmy się i okazało się, że buduje ona małe studio taneczne – taki dosłownie budyneczek dla kilku osób. Powiedziałem buduje? Chodziło mi o to, że przebudowuje – przerabia jakiś budynek gospodarczy i z niego będzie miała owe studio.

Zazwyczaj mówi się, że tańczymy na parkiecie, ale jak zaczęliśmy rozmawiać o technicznych parametrach parkietu, to okazało się i wspólnie doszliśmy do takiego wniosku, że nie jest to wcale najlepsza podłoga do tańczenia.

W tym przypadku zaproponowałem jej, a co ona oczywiście zatwierdziła, że najlepsza podłoga do tańczenia czy to tańca nowoczesnego czy towarzyskiego – najlepsze na to są panele laminowane:

twarde

wytrzymałe

solidne

z gwarancją na 30 lat

Nie uszkodzą ich ani obcasy, ani mocne podskoki, ani tupanie – nic z tych rzeczy

A zatem jeśli tańczyć, to na panelach laminowanych

Jeśli szukasz dobrej podłogi do tańczenia, to pamiętaj że panele laminowane mogą spełnić Twoje oczekiwania względem wytrzymałości, twardości podłoża, a także niezawodności i elegancji.

sklep z podłogami
Przeczytaj także artykuł:  Panele laminowane i problem wstawania podłogi cz. 2

5 komentarzy.

 1. ewka_so pisze:

  Przydatna informacja! Lubimy tańczyć, tego nam było trzeba :)

 2. Marta34 pisze:

  Myślę że to dobra rada nie tylko dla osób które budują studio do tańczenia, ale również dla osób które mają zwierzęta i trzymają je w domu bo jak wiadomo zwierzaki potrafią zarysować nie jedną podłogę ;)

  • ewka_so pisze:

   Racja! Pies mojej mamy (duży belgijczyk) porysował nowiuteńką podłogę z paneli laminowanych :P

 3. dobry parkiet w szkole tańca to podstawa :)

 4. racja, w takim miejscu potrzeba na prawdę solidnej podłogi

 • Parkiet panleowy
 • panele
 • Sklep panele
 • Podłogi sklep