Dzisiejszy wpis będzie trochę nietypowy (jak wszystkie moje wpisy), postanawiam porównać kobiety do podłogi, ale bez negatywnych skojarzeń – będą same pozytywne!

Otóż pytaliście się kiedyś która podłoga dębowa będzie lepsza – czy naturalny dąb (i na przykład parkiet lub deska lita), czy panele laminowane z nadrukiem dębu. A zatem odpowiadam. Zobaczymy czy zrozumiecie metaforę.

Otóż podobają mi się wszystkie kobiety. Gdy idę ulicą, to widzę szczupłe, przy kości, blondynki, brunetki, wysokie, niskie, gustownie ubrane, na sportowo. Większość z nich mnie pociąga – cóż, jestem tylko facetem i podejrzewam, że wielu facetów mnie zrozumie. Z kolei Drogie Panie, niech to będzie skromny komplement dla Was, że wszystkie macie w sobie taką moc.
Niestety, nie mogę mieć was wszystkich, tylko jedną (ewentualnie zmienić za kilka lat ;) )

Podobnie jest z podłogami i dokładnie tak samo z wyborem pomiędzy podłogą naturalną – dębową, a panelami laminowanymi.

Podłoga dębowa z desek lub parkiet są piękne, szlachetne i solidne, jednak wymagają stałej uwagi i zaangażowania (jak kobieta).

Z drugiej strony panele laminowane także są ładne, może nie wywodzą się z tak szlachetnej linii jak prawdziwy dąb, ale są równie solidne i nie wymagają stałego nadzoru, są proste w ułożeniu (można zrobić to samodzielnie) i na pewno ucieszą niejedno oko.

Każdy z nas ma inny gust i każda podłoga ma swoje plusy i minusy. Wybierz taką z którą spędzisz swoje najbliższe lata, bo pamiętaj że tak łatwo się jej nie pozbędziesz ;)

sklep z podłogami
Przeczytaj także artykuł:  Wybór podłogi przy remoncie salonu - czym różnią się od siebie panele podłogowe?

2 komentarze.

  1. Ilona pisze:

    Błagam powiedzcie mi jak się nazywaja te panele na tym obrazku,bardzo mi się podobaja i nigdzie nie mogę znależć.

  2. Mati pisze:

    Jak dobrze pamiętam to zdjęcie zaczerpnąłem ze strony http://podlogi24.net/ – tak więc poszukaj w ich ofercie tej podłogi.

  • Parkiet panleowy
  • panele
  • Sklep panele
  • Podłogi sklep