Podobno wakacje to najgorszy przestój w wielu branżach, ludzie nie myślą o zakupach, ponieważ każdy wyjeżdża, każdy chce się odprężyć i zapomnieć o wszystkim co go otacza.
To także najlepsza pora na „okazje”. Podczas gdy przeciętni ludzie nie myślą o kupowaniu, wielu spryciarzy może „wyhaczyć” naprawdę niezłe okazje i nawet 50% zniżki, dlatego warto się porozglądać.

Zobaczmy bestsellery podłogowe w ostatnim okresie

Dąb zwęglony deska http://podlogi24.net/pergo-70101-0021-dab-zweglony-deska,-panele-pergo-public-classic-plank-o_l_152.html

Ciemna podłoga, nie spodziewałem się, że taki produkt (dość ekskluzywny) cieszy się taką popularnością. Produkt nie jest tani, kosztuje 234,99 zł, ale z tego co powiedziało mi kilku właścicieli sklepów, klienci szaleją na ich punkcie i chętnie je kupują.

Jesion nordycki klepka http://podlogi24.net/pergo-70201-0104-jesion-nordycki-3-klepka,-panele-pergo-orginal-classic-plank-o_l_168.html

Niższa cena, można mieć tę podłogę już za 131,95 zł. Fajne jest to, że podłoga wygląda bardzo subtelnie. Małe klepki prezentują się genialnie zarówno w salonie, w korytarzu, jak i w pokoju dziecięcym. Uniwersalna podłoga, łatwa w ułożeniu, niedroga – cóż chcieć więcej?

Sosna nadmorska http://podlogi24.net/pergo-70204-0225-sosna-nadmorska-deska,-panele-pergo-orginal-plank-4v-o_l_202.html

Genialny wzór, który prezentuje takie wiekowe drewno, przebarwione i wysuszone. Ktoś mógłby powiedzieć, że to podłoga raczej dla koneserów, ale jak widać, cieszy się dużą popularnością wśród różnych grup klientów. Koszt opakowania to 139,95 zł, moim zdaniem bardzo rozsądna cena jak za tak ładne panele.

Pozostaje mi tylko zaprosić Was na wakacyjne zakupy, bo pamiętajcie, ze kiedy inni się bawią i „marnują czas”, wy możecie na tym skorzystać (sprytne).

sklep z podłogami
Przeczytaj także artykuł:  Rodzaje klejów do podłóg winylowych

Możliwość komentowania została wyłączona.

  • Parkiet panleowy
  • panele
  • Sklep panele
  • Podłogi sklep