Zawsze zanudzam Was moimi wywodami na temat podłóg, podaję swoje porady i propozycje rozwiązań niektórych problemów, ale wiecie sami że jest to wręcz moja wielka pasja, którą chciałbym się ze wszystkimi dzielić.

Widać nie tylko ja jestem tak zakochany w podłogach – są też inni ludzie, osoby które organizują dla podłóg odrębne targi, wystawy i warsztaty na których możemy nie tylko zobaczyć, dotknąć, powąchać, ale także zobaczyć jak się układa, zapytać specjalistów o szczegóły związane z eksploatacją, konserwacją i codziennym użytkowaniem takich podłóg. Od paneli, przez parkiety, po najróżniejsze wynalazki o których jeszcze 5 lat temu się Wam (ani tez mi) nie śniło.

Ostatnio byłem na takiej wystawie w Villa Marina w Warszawie i co tam ciekawego zobaczyłem…
Mistrzostwa młodych parkieciarzy, wystawy podłóg z drewna, pokazy materiałów i akcesoriów parkieciarskich, a także bezpłatne doradztwo kilkunastu doradców z różnych dziedzin, od parkieciarzy, przez projektantów wnętrz, po doradców hipotecznych (którzy doradzą jak wziąć kredyt na podłogę).
To się nazywa niezły wycisk tematu. Dla mnie osobiście taki wypad jest lepszy od kina, teatru, a nawet niektórych wypadów ze znajomymi
Dla przykładu – ostatnio udało mi się wyhaczyć takie nowości podłóg : http://podlogi24.net/nowosci-o_s_new.html
jednak wierzcie mi, że jest tego więcej – ja akurat lubię panele laminowane, jeżeli ktoś z Was lubi coś innego, na pewno to znajdzie.

Gdyby ktoś z Was chciał jechać na takie targi podłóg, to ja jestem zawsze zainteresowany. Niebawem powinny być targi wystroju wnętrz w Kielcach (na Targach Kielce), tak więc pisać w komentarzach, a ja już się tam jakoś z Wami skontaktuje.

sklep z podłogami
Przeczytaj także artykuł:  Insekty pod panelami - domowe sposoby

Możliwość komentowania została wyłączona.

  • Parkiet panleowy
  • panele
  • Sklep panele
  • Podłogi sklep