Witajcie Serdecznie, jestem Mati i jestem niezależnym autorem tego bloga.

Czy jestem fachowcem od podłóg?

To zbyt wiele powiedziane – interesuję się po prostu wystrojem wnętrz, głównie podłogami, od czasu do czasu mam możliwość (przyjemność?) uczestniczenia w montażu podłóg – głównie drewnianych.

Układałem już parkiety, panele laminowane, sklejki, deski podłogowe, elementy zarówno składane (łączone) jak i klejone, przerabiałem cyklinowanie, malowanie, lakierowanie, montaże i demontaże. Mam pewne doświadczenie w tym temacie, dlatego chciałbym się tutaj pochwalić moją wiedzą.

Dla kogo ten blog?

Dla majsterkowiczów, dla osób które samodzielnie chcą wymienić podłogę, dla eksperymentatorów, dla małych firm remontowych, dla designerów wnętrza – dla każdego kogo interesuje tematyka podłóg drewnianych.

Ja osobiście będę traktował bloga jako taki mój osobisty pamiętnik, dlatego nie spodziewajcie się profesjonalnych tekstów w stylu „klasyfikacja składu chemicznego kleju do parkietu” :)

Będą proste porady i uwagi, na przykład „Jak ułożyć parkiet w danym wzorze”, „Test paneli laminowanych największych producentów”, „Jak cyklinować parkiet” itp.

Czasem na poważnie, czasem z humorem, jednak wierzę, że mnie polubicie.

Zapraszam do współpracy innych blogerów i ekspertów do wspólnego pisania i do wymiany doświadczeniem.

  • Parkiet panleowy
  • panele
  • Sklep panele
  • Podłogi sklep