Skończyła się już plucha, skończyła się zawierucha i mróz. Czas wziąć wszystkie dywany i porządnie je wytrzepać. Co się pod nimi kryje? Twoja podłoga. Spójrz na nią dokładnie, następnie spójrz na piękne, gładkie i lśniące panele Pergo.

panele pergoA może wolisz panele laminowane od Quick-Step?

panele quick step

A może jeszcze coś innego, na przykład Balterio?

panele balterio

Tych producentów paneli laminowanych można by wymieniać i wymieniać (w naszym sklepie jest ich znacznie więcej).

A teraz jeszcze raz spójrz na swoją podłogę i ponownie wróć do tych pięknych, nowych, świeżych i błyszczących podłóg.

Jeśli w głowie pojawiła Ci się myśl, że może warto zrobić remont podłogi i najwyższy czas na zmiany, to jest idealny moment aby się z nami skontaktować.

Podłogi24.net – to Twój idealny doradca

Zadzwoń do nas, napisz, skontaktuj się, a doradzimy Ci najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Nasi specjaliści skonsultują z Tobą wszystkie szczegóły. Opowiesz o swoim wystroju wnętrz, a także o stanie obecnej podłogi, zaś my dobierzemy do tego odpowiednie panele laminowane. Doradztwo nic nie kosztuje, dlatego  już teraz możesz wziąć telefon i się z nami skontaktować: 502 071 402

Jak układać panele laminowane?

Ta procedura jest dość prosta. Wymaga podstawowych narzędzi, takich jak wiertarka (do mocowania niektórych rodzajów listew maskujących), młotka gumowego, zestawu do łączenia paneli (dobijak), zaś wszystkie inne komponenty niezbędne do montażu (podkład pod panele), znajdziesz w naszym sklepie.

Zapraszamy i polecamy.

sklep z podłogami
Przeczytaj także artykuł:  Ochrona i konserwacja laminowanych paneli podłogowych

2 komentarze.

  1. ewka_so pisze:

    dla mnie podłoga drewniana to główny wyznacznik, nie znoszę mieć płytek, bo są śliskie i strasznie zimne, wiem, ze można mieć też podgrzewane, ale osobiście wolę drewno. Świetne odcienie są tutaj przedstawione, ja mam wszędzie raczej ciemną podłogę z racji, że moje szkraby uwielbiają wszystko brudzić :D kupiłam ją ok 2 lat temu w Baltic wood i nic się nie dzieje z nią :D

  2. Dawid pisze:

    Ja żeby remont zrobić w swojej kawalerce musiałem wziąć kredyt, ale opłacało się. Teraz przynajmniej mam nowe panele i jest schludnie.

  • Parkiet panleowy
  • panele
  • Sklep panele
  • Podłogi sklep