Mamy wiosnę, choć jeszcze nie kalendarzową, to na pewno pogodową. Jeśli ktoś mi powie, że jeszcze spadnie śnieg, to zaśmieję mu się w twarz.

Ciekawe jak wiele osób planuje już wiosenne porządki i remonty, a być może niektórzy planują nawet remont lub wymianę podłogi? Jeśli tak, to zapraszamy do małego podsumowania. Co tam te „światowe” firmy podłogowe proponują nam na wiosnę.

Panele laminowane Balterio

Wzór, który mi się osobiście bardzo spodobał, to pinia: panele balterio
Jest to deska emitująca stare drewno, sękate i popękane. Zdziwiła mnie cena, bo jest dość niska jeśli chodzi o klasę paneli laminowanych, a mówimy tu o kwocie rzędu około 70 zł.
Gwarancja 20 lat, to wystarczająco, ale z doświadczenia wiem, że Balterio wytrzymają znacznie dłużej (moje po 10 latach są jak nowe).

Panele laminowane Quick Step

Dla miłośników stylu old fashion (po części podobnych do mnie) poleciłbym dość oryginalny produkt Quick-Step – produkt z górnej półki: http://podlogi24.net/quick-step-uf-1155-versailles-jasny,-panele-arte-quick-step-o_l_379.html
Jak widzę ten design w stylu starej podłogi, to mam chęć zerwać swoje obecne panele i zakupić te z powyższego linku. Cena dość wysoka, bo prawie 200 zł, ale jakoś mnie to nie zniechęca, a wręcz utwierdza w przekonaniu, że to podłoga albo dla zamożnych, albo dla prawdziwych pasjonatów.

Panele laminowane Pergo

Dla wszystkich znudzonych imitacją drewna, sękami i drewnianymi odcieniami, polecamy tę serię: sprawdź tutaj, a mowa tu o podłogach Pergo, które emitują cięty kamień. Jak widzicie mamy podłogi w różnej kolorystyce, każdy wybierze coś ciekawego dla siebie.

Panele laminowane Witex

A na koniec coś długowiecznego od firmy Witex. Nie wiem jak to jest w praktyce, ale Witex gwarantuje dożywotnią gwarancję na ten produkt: kliknij tutaj
Całkiem oryginalny wzór, nadaje się pod podłogi z ogrzewaniem, cena także z wyższej półki (około 250 zł), ale powiedzcie, że sama podłoga nie robi wrażenia…

Przeczytaj także artykuł:  Panele na schodach

Podsumowanie
To tyle z moich ostatnich spostrzeżeń i obserwacji, mam nadzieję, że kogoś zaraziłem swoim poglądem i punktem widzenia. Jak zwykle zapraszam do komentowania i życzę powodzenia w tworzeniu nowych podłóg.

sklep z podłogami

Możliwość komentowania została wyłączona.

  • Parkiet panleowy
  • panele
  • Sklep panele
  • Podłogi sklep