Dzisiaj chciałem pokazać Wam ciekawe połączenie. O podłodze bambusowej już kilka razy zdarzyło mi się pisać, natomiast nie pisałem o odmianach podłogi bambusowej (a przynajmniej nie o tej konkretnie).

Podłoga bambusowa – jak nie bambusowa

Podłoga którą chcę Wam przedstawić na pierwszy rzut oka nie wygląda jak bambus. Nawet ja podrapałbym się po głowie i pomyślałbym sobie „co to może właściwie być”, może dąb? Może jakieś twarde drewno egzotyczne? Nie – jest to stary, dobry, twardy bambus.

Nie wierzycie? Sami zobaczcie: http://podlogi24.net/kopp-bambus-skrecany-prasowany-amber-twardy-wosk-olejny-klik-system-bksw06-o_l_2944.html

Ciekawy efekt końcowy tworzy tu twardy wosk olejny (to wosk nakładany fabrycznie). Ta podłoga po ułożeniu jest naprawdę bardzo twarda. Łączenie – click system, czyli łatwa i prosta w montażu, nawet dla laika, no i 25 lat gwarancji (a niektóre modele nawet do 30 lat) powoduje, że otrzymujemy solidną, ładną i nietypową podłogę.

Zachęcam Was do testowania podłóg bambusowych, jak widzimy jest wśród nich ogromna różnorodność – bambus i jego rodzaje potrafią zaskoczyć nawet największych koneserów wystroju wnętrz.

Aby nie być gołosłownym, pokażę jeszcze jedną podłogę, o której być może zdarzyło mi się pisać w przeszłości.
Oto bardziej klasyczna wersja podłogi bambusowej: http://podlogi24.net/wineo-witex-ba100elp-tropikalny-bambus-paski,-panele-ac4-euro-loc-project-wineo-witex-o_l_1489.html

Ja generalnie jestem wielkim miłośnikiem tropików, ale chyba się powtarzam, dlatego jeszcze raz – życzę udanych zakupów i pociechy z wystroju.

sklep z podłogami
Przeczytaj także artykuł:  Ciekawostki o podłogach

Możliwość komentowania została wyłączona.

  • Parkiet panleowy
  • panele
  • Sklep panele
  • Podłogi sklep