Wyobraźcie sobie, że przychodzi do Was sprzedawca podłogi (na przykład paneli laminowanych) i mówi Wam – te panele będą Wam służyć przez ponad lat. Na początku myślicie sobie – no ok, jakoś nie wizualizujemy sobie tych 30 lat (ciężko to sobie teraz wyobrazić), ale sprzedawca naciska dalej i mówi, że producent daje na te konkretne panele aż 25 lat gwarancji. Co to oznacza? Jeśli po 24 latach pojawią się defekty które obejmuje gwarancja, producent jest zobowiązany do naprawienia ich lub wymiany uszkodzonych elementów.

Czy jest to fajny chwyt marketingowy (bo żaden normalny człowiek nie będzie reklamował 20 letnich paneli) czy może producenci są aż tak pewni swoich paneli laminowanych, że świadczą swoim dobrym imieniem, zapewniając ponad ćwierć wieczną solidność.

Dzięki moim obserwacjom i znajomości rynku podłogowego, mogę poklepać Was po ramieniu i z całą pewnością powiedzieć „to prawda”! Są produkty, które wydają się być niezniszczalne – mało tego, pracowałem z nimi, układałem z nich podłogi, a jeśli chcecie żebym to bardziej zobrazował, to właśnie siedzę na fotelu, który jest posadzony na takiej właśnie niezniszczalnej podłodze.

Co żeśmy z nią i na niej wyprawiali, to tylko ona sama wie, ale nie wyrazi tego w najmniejszym stopniu, bo nie użyczysz na niej ani ryski. Laminat jest tak solidny, a przy tym tak elegancki, że wręcz nie chce się nawet myśleć o zmianie podłogi (po co zmieniać coś co jest idealne).

Zobaczcie sami: http://podlogi24.net/quick-step-lpu-1285-dab-stary-bialy-deska,-panele-largo-quick-step-o_l_458.html

http://podlogi24.net/quick-step-uf-996-merbau-deska,-panele-perspective4-quick-step-o_l_543.html

Takich produktów jest naprawdę dużo, firmy takie jak Quick Step, Witex, Pergo, Balterio i kilku innych znanych producentów, zapewniają takie właśnie warunki.

A zatem – udanej i solidnej podłogi życzę.

sklep z podłogami
Przeczytaj także artykuł:  Jak układać panele podłogowe względem okna?

Możliwość komentowania została wyłączona.

  • Parkiet panleowy
  • panele
  • Sklep panele
  • Podłogi sklep