Za dużo tych porad, analiz i przeglądania rynku. Dziś dla odmiany coś na wesoło. Postanowiłem poszperać i poszukać w internecie paru fotografii z toalet z których osobiście raczej bym nie skorzystał. Jeszcze nie wiem co z tego będzie, bo wierzcie mi że idę na spontana. Zobaczymy co uda mi się znaleźć.

Pisuaro umywalka

toaleto umywalka

Jakież to praktyczne. Po co zajmować miejsce w łazience, skoro można jednocześnie sikać i myć sobie ręce. Śmiem twierdzić, że inżynierem tej konstrukcji był nasz rodak.

Bo razem jest raźniej

Wspólne toalety w SochiWierzcie lub nie, podobno takie toalety ugościły olimpijczyków w Sochi. Widocznie w Rosji tego typu (na pozór) intymne sprawy, wcale nie są aż takim tabu. W końcu to coś normalnego. A przy okazji można pogadać, wymienić się spostrzeżeniami co do olimpiady i takie tam.

Ale co tam dwa sedesy w jednym pomieszczeniu:

3 sedesy

Skrzyżujmy strumienie

dwa pisuary

Patrząc na te dwa pisuary, zastanawiam się jak do nich podejść, aż w końcu jak z nich skorzystać, bo jakoś tak nie mogę się zdecydować w którą stronę wolałbym się skręcić.

Grunt to wymierzyć sedes

Za małe drzwi do toalety

A jak się nie da, to zawsze można obciąć drzwi. Pierwsze co mnie zastanowiło jako majsterkowicza, to ta dziura w drzwiach – co się z nią dzieje przy zamknięciu. Czy to nie jest lekko niekomfortowe, gdy ktoś będzie widział Twoje kolana podczas… sami wiecie?

Brak kanalizacji? Wymówka…Brak kanalizacji

Trochę pomysłowości i się załatwi. Sanepid na pewno przymknie oko.

Drzwi w toalecie to szczegół

Zbyt wysokie drzwi

Przynajmniej wiadomo czy zajęte czy nie.

Toalety publiczne w Europie

toalety publiczne w europie

Nie udało mi się jednoznacznie ustalić w którym to państwie, ale to na pewno Europa. A ja dotąd myślałem, że to Japonia jest najbardziej liberalna w kwestiach, które dla nas są tematem tabu.

Przeczytaj także artykuł:  Sklep z podłogami - najlepsze podłogi w wakacje

Niczym tron

ubikacja tron

Po wysokich stopniach wprost na tron. Brak mi tam tylko berła, jeśli wiecie co mam na myśli.

Klaustrofobiczna toaleta

Klaustrofobiczna toaleta

Ja osobiście mam małą toaletę, ale od dziś uważam że w porównaniu do tej, to moja jest wystawną salą.

Drodzy koledzy i koleżanki, na dziś to tyle. Jeśli podobało Wam się to inżynieryjne zestawienie, to dajcie znać a w przyszłości na pewno znajdziemy jeszcze inne interesujące tematy z wpadkami konstruktorów.

Pozdrawiam Serdecznie.

 

sklep z podłogami

Możliwość komentowania została wyłączona.

  • Parkiet panleowy
  • panele
  • Sklep panele
  • Podłogi sklep