Podłogi Balterio
jako jedne z nielicznych zaliczają się do podłóg laminowanych, których układanie jest bardzo łatwe. Wszystko to dzięki zaawansowanym technologiom, które sprawiają, że układanie podłogi staje się dziecinnie łatwe. Bardzo podobnie jest z konserwacją i czyszczeniem paneli.

Oto kilka technologii Balterio, które zastosowane zostały w najnowszych wersjach podłóg laminowanych tej firmy:

Szybki montaż podłogi – możliwy jest dzięki zastosowaniu technologii ClickXpress®. Pozwala ona na ułożenie podłogi w expressowym tempie (nawet 25% szybszy czas montażu). Poradzi sobie z tym każdy kto tylko zechce.

Dodatkowo w przypadku remontu bądź przeprowadzki, tak samo łatwo możemy ją złożyć i zabrać ze sobą.

Idealne dopasowanie paneli – zapewnia system DropXpress®. System ten wprowadzony został w kolekcji Stretto. Polega na łączeniu paneli krótszą krawędzią. Panele posiadają specjale wyżłobienia w kształcie litery U. Dzięki temu nie musimy dopasowywać poszczególnych paneli do siebie, wystarczy je łatwo złączyć i układać dalej.

Szybkie łącznie – zapewnie system PressXpress®, który zostanie dopiero zastosowany w nowej kolekcji Infinity, Xperience plus  i w panelach z serii Grandeur. Będzie on polegał na błyskawicznym, bez spoinowym łączeniu krótszych krawędzi paneli poprzez „naciśnięcie” na panel.

Podsumowując, kupując panele Balterio możemy być spokojni o to czy poradzimy sobie z ich ułożeniem. Zwracajmy uwagę na oznaczenia poszczególnych wzorów paneli, wtedy będziemy wiedzieli jakie technologii czy nowe systemy łączenia zostały w nich zastosowane.

Miłego układania :)

sklep z podłogami
Przeczytaj także artykuł:  Jak ważna jest marka paneli podłogowych

Możliwość komentowania została wyłączona.

  • Parkiet panleowy
  • panele
  • Sklep panele
  • Podłogi sklep