Czy panel do łazienki to dobra decyzja?

To pytanie zadaje sobie każda osoba, której przeszło przez myśl zrobienie podłogowej łazienki z paneli laminowanych. Wygląda to naprawdę bardzo efektownie tym bardziej jeśli zastosowane jest z ogrzewaniem podłogowym. Jednak czy istniej możliwość wykonania takiej właśnie podłogi w łazience?

Podłoga, która wody się nie boi

Kilku producentów paneli laminowanych odważyło się podjąć wyzwania stworzenia podłogi, która będzie świetnie współgrała z ogrzewaniem podłogowym i do tego jeszcze będzie odporna na wilgoć. Udało się to między innymi producentowi podłóg laminowanych:  Pergo, Quick-step i Witex.

Stworzyli oni kolekcje paneli laminowanych, które bez żadnego problemu mogą być używane wraz z ogrzewaniem podłogowym, poprzez zastosowanie specjalnych podkładów. To był zdecydowany strzał w dziesiątką, ponieważ okazało się, że na rynku jest bardzo duże zapotrzebowanie na tego typu produkty. Ci sami producenci oferują specjalne kleje i uszczelniacze do łączenia paneli, co zapobiega dostawaniu się wilgoci w szpary pomiędzy panelami. Sam panel pokryty jest wodoodporną warstwą, która zapobiega wchłanianiu wody. Wysoka jakość samych paneli jak i wierzchnich warstw ochronnych, gwarantuje długą trwałość paneli nawet w najcięższych warunkach.

Panele podłogowe do łazienki

Jeśli interesują Cię panele podłogowe do łazienki to możesz skorzystać z poniższej, bardzo przyjaznej użytkownikom wyszukiwarki takich paneli. Znajdzie ją na stronie: panele laminowane do łazienki. Dzięki tej wyszukiwarce szybko znajdziesz panele w Interesującej Cię cenie i z wymaganymi przez Ciebie kryteriami technicznymi. Zresztą sprawdź samemu i oceń tą wyszukiwarkę w komentarzach poniżej wpisu.

sklep z podłogami
Przeczytaj także artykuł:  Konserwacja paneli podłogowych

Jeden komentarz.

  1. Ja w łazience u siebie mam panele Quick Stepa i są rewelacyjne.
    Już 3 lata i w sumie żadnych śladów użytkowania, odporne w 100% na wodę. Polecam :)

  • Parkiet panleowy
  • panele
  • Sklep panele
  • Podłogi sklep