Bambus horyzontalny, a cóż to jest za ustrojstwo Skoro trafiłeś na tę stronę, to zapewne także poszukujesz informacji na jego temat. a więc posłuchaj na czym całość polega.

A zatem bambus horyzontalny, to nic innego jak bambus prasowany „rozszerzony”, dlatego powiększają mu się horyzonty Co to za podłoga i dla kogo jest dedykowana, już tłumaczę.

Zazwyczaj opowiadam o podłogach twardy, dębowych, niezniszczalnych. Oczywiście bambus także kojarzy się z czymś trwałym i twardym – i tak oczywiście jest, ale nie zawsze tak solidne są panele z bambusa horyzontalnego. Można wyróżnić dwa rodzaje lakieru, które ostatecznie na to wpływają, pierwszy to lakier matowy, a drugi błyszczący, o taki: http://podlogi24.net/kopp-bambus-horyzontalny-prasowany-karmelowy-lakier-wysoki-poysk-pioro-wpust-bhcg15-o_l_2911.html

O ile matowy nadaje się do powierzchni o dużym natężeniu ruchu, o tyle błyszczący jest bardziej delikatny i subtelniejszy. Układamy go w takim pomieszczeniu w którym raczej nie chodzi się w twardym obuwiu.

Delikatny – znaczy piękny, subtelny, estetyczny (to tak jak z kobietą), jednak tak samo jak o kobietę, o taką podłogę należy dbać.

Koszt podłogi z bambusa horyzontalnego nie jest wysoki, do 150 zł możemy nabyć naprawdę ładną podłogę.

A zatem Powodzenia!

sklep z podłogami
Przeczytaj także artykuł:  Ekskluzywna podłoga z Deski Barlineckiej

Jeden komentarz.

  1. skuteczna dieta pisze:

    Artykuł mnie bardzo zaciekawił, fajnie teraz wiem
    więcej. Ogólnie fajna strona :) Pozdrawiam

  • Parkiet panleowy
  • panele
  • Sklep panele
  • Podłogi sklep